Přání ke stříbrné svatbě přátelům a známým

Ať už vaši přátelé pořádají velkou oslavu stříbrné svatby, nebo se rozhodli slavit jen v rodinném kruhu, pár řádek milých slov, gratulace a přání je jistě potěší!

Jste-li na těchto stránkách, protože vás nenapadají vhodná slova na gratulaci a blahopřání ke stříbrné svatbě, pak jste na správné adrese! Na následujících řádcích na vás čeká několik tipů na blahopřejné texty ke stříbrné svatbě přátel a známých. Najdete zde jak přání romantická, tak i vtipná či moudrá, ze kterých si určitě vyberete to pravé!

Žádný muž a žádná žena neví, co je to dokonalá láska, dokud jejich manželství neoslaví čtvrt století! Vy už to víte a k tomu vám ze srdce gratulujeme! Gratulujeme vám ke stříbrné svatbě, buďte i nadále šťastní jako doposud!
© StříbrnáSvatba.com
Vědci zjistili, že čím delší dobu jsou manželé spolu, tím víc se jeden druhému podobají. Po společných 25 letech manželství byste si měli začít podepisovat spoďáry! Velká gratulace ke stříbrné svatbě!
© StříbrnáSvatba.com
Příběhy pravé lásky nikdy nekončí! Ať je toto vaše dnešní výročí pouze první kapitolou dlouhého románu vašeho manželství!
© StříbrnáSvatba.com
Gratulujeme vám ke stříbrné svatbě a přejeme vám, ať je tento váš den naplněný radostí, láskou a vzpomínkami na den, kdy jste se před 25 lety vyměnili své „já“ za společné „my“.
© StříbrnáSvatba.com
Váš společný život je příkladem pro všechny, kteří se k tomuto kroku teprve chystají! Gratulujeme vám ke krásnému jubileu stříbrné svatby!
© StříbrnáSvatba.com
Už je to 25…tak ještě minimálně dalších sto! Gratulujeme ke stříbrné svatbě!
© StříbrnáSvatba.com
Vzpomínáte před 25lety? Tenkrát jsme byli s vámi a slavili vaše nové, mladé štěstí. I dnes, v tento důležitý den vám chceme být nablízku a tak vám posíláme tuto vzpomínku a přání všeho nejlepšího do dalších let!
© StříbrnáSvatba.com
Už je to 25 let, co bok po boku obrážíte svět!
Gratulujeme vám a přejeme tisíce krásných dnů,
životy plné splněných snů!
© StříbrnáSvatba.com
Koktejl 25 let trvajícího šťastného manželství: hrst lásky, pět kostek tolerance, tři lžíce důvěry, špetka odvahy, pár kapek přátelství, to vše zasypáno humorem. Vše nejlepší ke stříbrné svatbě! 25. Výročí svatby, to je oslava zářivé a trvalé lásky, jako je stříbro samo!
© StříbrnáSvatba.com
Dobré, čtvrt století trvající, manželství, to není přirozený vývoj, to je úspěch, ke kterému vám dnes chceme z celého srdce pogratulovat! Vše nejlepší ke stříbrné svatbě a ať vás láska nikdy neopouští!
© StříbrnáSvatba.com
Manželství, to je víc než jen slib a závazek. Manželství je především dennodenní objevování lásky a přátelství! Gratulujeme vám ke stříbrné svatbě a přejeme mnoho sil, vzájemné lásky a přátelství na cestě ke zlatému výročí!
© StříbrnáSvatba.com


Navštivte kategorii Básničky ke stříbrné svatbě, kde najdete několik originálních tipů na veršovaná, rýmovaná přáníčka ke stříbrné svatbě.