Přání ke stříbrné svatbě

Ne každý má literární talent, ne každý je rozený řečník. Lámete si už pár hodin hlavu nad tím, co napsat oslavencům na přání ke stříbrné svatbě, aby to mělo hlavu i patu, aby to bylo originální a moudré? Už si nezoufejte, došli jste na to pravé místo, kde najdete několik tipů na originální, osobní a milé texty na přání ke stříbrné svatbě.

Věříme, že zde najdete ty pravá slova pro vaši gratulaci, která oslavence potěší a zahřejí u srdce. Ať už se chystáte psát pohlednici, dopis, přáníčko nebo rovnou proslov, zde jistě najdete inspiraci na to, jak manželům ke stříbrné svatbě pogratulovat a co jim popřát.

Pro lepší orientaci jsme texty přání ke stříbrné svatbě rozdělili podle vztahu, který mezi sebou gratulant a oslavenec mají. Své přání k 25. výročí svatby můžete vybírat přímo na míru, gratulujete-li rodině, přátelům a známým či kolegům z práce, zaměstnancům a nadřízeným.

Přání ke stříbrné svatbě v rodině

Zde najdete tipy na blahopřejné texty ke stříbrné svatbě v rodině. Naleznete zde přání ke stříbrné svatbě partnerovi, rodičům, dětem, sourozencům.

Partnerovi Děti -> rodičům Rodiče -> dětem Sourozencům

Přání ke stříbrné svatbě přátelům a známým

Jste pozvaní na oslavu stříbrné svatby vašich přátel či známých nebo se chystáte poslat gratulaci ke stříbrné svatbě a nevíte si rady s textem? Nevěšte hlavu! Zde jsme pro vás připravili několik tipů na moudrá, tradiční i vtipná blahopřání ke stříbrné svatbě.

Přátelé a známí

Přání ke stříbrné svatbě kolegům, zaměstnancům a nadřízeným

I v práci se občas přihodí, že některý z kolegů, zaměstnanců nebo nadřízených slaví stříbrnou svatbu. V takovém případě je milým gestem, popřejete-li k tomuto významnému manželskému jubileu. Tipy na to, jak popřát ke stříbrné svatbě v práci naleznete zde.

Stříbrná svatba v práci