Přání ke stříbrné svatbě partnerovi

Oslava stříbrné svatby je především oslavou manželů, kteří si v tento den děkují za svou lásku, péči, laskavost, za dobré časy a za pomoc v časech zlých a přejí si do budoucna, aby jim vzájemná láska vydržela a byla ještě silnější.

Stříbrná svatba je ideální příležitostí k poděkování partnerovi za jeho každodenní péči o rodinu, starostlivost a jiné věci, které v životě přijímáme už tak nějak automaticky. Pro vaši inspiraci jsme zde přichystali několik tipů na blahopřání ke stříbrné svatbě manželovi nebo manželce.

Den naší svatby je v mé paměti navždy zapsán jako nejkrásnější den mého života, kdy se mi dostalo toho nejkrásnějšího daru- tvé ruky, která hladí, vede a drží nad vodou! Miluju tě….
© StříbrnáSvatba.com
I přesto, že nemáme všechno, s tebou mi nic nechybí! Děkuju ti za každý den, který se tvou rukou mění v hřejivé vzpomínky na láskyplný domov! Vše nejlepší ke stříbrné svatbě…
© StříbrnáSvatba.com
Láska, kterou jsme vzájemně sdíleli před 25 lety, vyrostla a zesílila a já jsem neskutečně šťastný, že s tebou mohu slavit naši stříbrnou svatbu, lásku radost a štěstí jako před lety.
© StříbrnáSvatba.com
Na naší svatbě, před 25 lety, jsme byli krásní, plní sil a mládí. Teď jsme už o něco méně, ale v mém srdci a v mých myšlenkách jsi stále stejná. Miluju tě….
© StříbrnáSvatba.com
Je to již 25 let, co jsem si tě vzala a jsem přesvědčená, že s tebou jsem vyhrála hlavní cenu v životě, že větší poklad neexistuje! Vše nejlepší k naší stříbrné svatbě, tvá milující manželka!
© StříbrnáSvatba.com
Když jsem tě poprvé před lety uviděl, zamiloval jsem se a hned jsem věděl, že ty jsi pro mě ta pravá a jediná, a že už nikdy nebudu muset hledat lásku! Děkuju ti za krásných 25 let života, do které jsi vnesla radost a světlo.
© StříbrnáSvatba.com
Kdybych měl jedinou květinu na celý život, dal bych jí tvé jméno, myslel bych na tebe a procházel se nekonečnou květinovou zahradou! Když mám tebe, už mi nic nechybí, v mém srdci rosteš již 25 let a já se vynasnažím být tím nejlepším zahradníkem, abys rostla a kvetla i nadále.
© StříbrnáSvatba.com
Dnes, na naše 25. výročí svatby, chci, abys věděl, že už tenkrát, když jsem tě poprvé uviděl, bylo mé srdce ženaté s tvým!
© StříbrnáSvatba.com
Uplynulých 25 let jsi mě zahrnula láskou, porozuměním a laskavostí a já jen doufám, že jsem ti je alespoň z části opětoval! Přál bych si již navždy žít tak, jako v minulosti! Ty jsi ta nejlepší žena na světě, přičemž tato slova nejsou nic ve srovnání s tebou! Vše nejlepší ke stříbrné svatbě, s láskou tvůj manžel
© StříbrnáSvatba.com


Pokud máte chuť si zaveršovat, podívejte se do kategorie Básničky ke stříbrné svatbě, kde naleznete inspiraci k rýmovanému přání k 25. výročí svatby.