Přání ke stříbrné svatbě sourozencům

Hledáte inspiraci na blahopřejný text ke stříbrné svatbě svému sourozenci, bratranci či sestřenici? Už dál nehledejte, na tomto místě jsme pro vás připravili několik ukázek přání ke stříbrné svatbě, mezi nimiž si jistě vyberete ten pravý pro vašeho bratra, bratrance, švagra, sestru, sestřenici či švagrovou.

Najdete zde romantická, ale i vtipná blahopřání ke stříbrné svatbě, které se skvěle hodí nejen ke gratulaci sourozencům, ale i ostatním vrstevníkům v rodině.

Příběh opravdové lásky nikdy nekončí! Nechť je vaše 25. výročí svatby pouze první kapitolou nekonečného románu vašeho manželství!
© StříbrnáSvatba.com
S radostí v srdci vám gratulujeme k vašemu dnešnímu manželskému jubileu! Ať je vaše obdivuhodné a krásné spojení požehnáno a ať vaše láska stále roste!
© StříbrnáSvatba.com
Japonští vědci přišli s objevem, že čím déle spolu manželé žijí, tím více navzájem podobají. Po 25 letech byste si našít jmenovky na spodky! Gratulujeme ke stříbrné svatbě!
© StříbrnáSvatba.com
V jednotě je síla a 25 let společného života, to už je pořádná síla! Tak plnou parou vpřed na cestu za zlatem a diamanty!
© StříbrnáSvatba.com
Dnes je pro vás dva velmi výjimečný den, právě jste úspěšně zdolali 25 společné, stříbrné manželské cesty životem! Přeji vám, aby vaši zlatou cestu nadále lemovala láska, pochopení a vzájemná úcta!
© StříbrnáSvatba.com
Dlouho jsme přemýšleli a vybírali vhodný dárek k vašemu dnešnímu výročí svatby, ale vše, co potřebujete, chcete a po čem toužíte, jste našli jeden v druhém! Všechno nejlepší ke stříbrné svatbě!
© StříbrnáSvatba.com
Život je cesta, které dává manželství smysl a cíl! Blahopřejeme vám ke stříbrné svatbě a přejeme vám hodně sil na další dlouhé, společné cestě životem.
© StříbrnáSvatba.com
Stezka manželství je kolikrát dost hrbolatá a klikatá, ale vy jste výstup prvních 25 let zvládli výtečně! Blahopřejeme vám ke stříbrné svatbě a přejeme vám hodně sil k dalším výstupům!
© StříbrnáSvatba.com
Manželství je víc než jen slib a závazek. Manželství je každodenní objevování lásky a přátelství! Gratulujeme vám k vaší krásné, stříbrné svatbě, k vaší vzájemné lásce a přátelství, které jde příkladem!
© StříbrnáSvatba.com


V kategoriích Básničky ke stříbrné svatbě nebo Citáty ke stříbrné svatbě naleznete další tipy na přání k 25. výročí svatby.