Přání ke stříbrné svatbě dětem

Jak ten čas jenom letí, včera jste ženili syna/vdávali dceru a dnes spolu již slaví stříbrnou svatbu! Není pro rodiče větší štěstí než štěstí jejich dětí. Hledáte-li ta pravá slova, jakými vyjádřit svou radost, gratulaci ke stříbrné svatbě a přání budoucího štěstí v manželství, jste na tom správném místě! Zde najdete několik tipů na text na blahopřání k stříbrné svatbě svých dětí.

Milé děti,
Je to už 25 let, co jste vylétly z rodinného hnízda, a vydali se hledat manželské štěstí. Za tento dlouhý let jste poznali jeden druhého, strávili společně chvíle dobré i zlé, stali jste se rodiči a dali harmonický domov našim vnoučatům. Děkujeme vám, gratulujeme k dnešnímu jubileu a přejeme vám jen to nejlepší do dalších společných let manželství!
© StříbrnáSvatba.com
Dalších šťastných 25 let, které promění stříbro ve zlato!
© StříbrnáSvatba.com
Silnice manželství je často křivolatá a hrbolatá, ale vy oba jste jízdu prvními 25 lety výtečně zvládli a k tomu vám dnes gratulujeme a přejeme vám, aby vás štěstí provázelo až do stanice diamantová svatba!
© StříbrnáSvatba.com
Drahé děti,
Stříbrnou medaili jste již získali. Teď se dobře připravte na výstup pro zlatou!
K tomuto výstupu vám přejeme hodně vzájemné lásky, pochopení a harmonie.
© StříbrnáSvatba.com
Kéž Bůh žehná vaší dnešní stříbrné svatbě a je vám nadále věrným společníkem při vaši společné manželské cestě!
© StříbrnáSvatba.com
Vaše dnešní výročí je tou pravou chvílí podívat se zpátky na to dobré, co bylo a dopředu na sny, které ještě teprve budete společně žít.
© StříbrnáSvatba.com


V záložce Citáty ke stříbrné svatbě naleznete další tipy na blahopřání ke stříbrné svatbě.