Přání ke stříbrné svatbě v práci

Nenapadá vás, co popřát kolegovi ke stříbrné svatbě? Lámete si hlavu nad gratulací ke stříbrné svatbě pro šéfa nebo pro vašeho zaměstnance? Ať tak či onak, zde jste na místě, kde vaše starosti vyřešíme!

Připravili jsme pro vás několik tipů na blahopřejné texty pro kolegy, nadřízené či zaměstnance k jejich stříbrné svatbě. Věříme, že si zde vyberete ten pravý!

Výročí svatby je chvíle, v níž oslavujeme společné štěstí minulých let a jdeme vstříc společnému naplnění budoucích snů. Gratulujeme vám k dnešnímu 25. výročí svatby a na příští společné cestě životem vám přejeme mnoho splněných snů!
© StříbrnáSvatba.com
Jsme velmi potěšeni, že s vámi smíme slavit tak významný den, jakým je vaše stříbrná svatba! Přijměte naše nejupřímnější gratulace k dosažení tohoto stříbrného manželského jubilea a přání všeho nejlepšího k dobytí zlatého!
© StříbrnáSvatba.com
Dlouho jsme přemýšleli nad báječným, velkým a fantastickým dárkem k vaší stříbrné svatbě, ale to nejlepší už stejně máte, totiž vzájemnou lásku, pochopení a 25 let společných krásných vzpomínek! Gratulujeme ke stříbrné svatbě!
© StříbrnáSvatba.com
Srdečná gratulace k životnímu milníku! Ať vás vzájemná láska provází až k diamantovému jubileu!
© StříbrnáSvatba.com
Pravá láska začíná okamžikem, vyvíjí se lety a trvá věčnost! Přejeme vám, aby vaše dnešní oslava stříbrné svatby byla jen první zastávkou na věčné cestě vaší společné lásky!
© StříbrnáSvatba.com
Přejeme vám, aby vás i v dalších letech společné cesty životem provázely štěstí, láska a radost!
© StříbrnáSvatba.com
Dobré manželství, je víc než pouhý slib a závazek. Dobré manželství, to je objevování lásky a přátelství pro milovanou osobu! Blahopřejeme vám ke stříbrné svatbě!
© StříbrnáSvatba.com


Další inspiraci můžete čerpat v kategorii Citáty ke stříbrné svatbě, kde najdete více tipů na moudrá přání k výročí svatby.